Spondylus.pl Różne oblicza sprawności

O nas

Już od ponad 30-tu lat specjaliści SPONDYLUS zajmują się diagnozowaniem, rehabilitacją i leczeniem problemów aparatu ruchu. W ostatnich latach znacząco rozwinęliśmy diagnostykę, o innowacyjne metody badań komputerowych, stwarzając naszym Pacjentom możliwość skutecznej terapii i leczenia zarówno Dzieci, jak i osób dorosłych, sportowców oraz osób z trudnościami w poruszaniu się oraz po urazach, kontuzjach i innych rodzajach niepełnej sprawności. Zintegrowane metody terapii pozwoliły na skuteczną profilaktykę wad postawy. Stosowane przez nas metody rehabilitacji pozwalają uzyskać zadawalające efekty w znacznej poprawie funkcjonalności aparatu ruchu, co w szczególności cieszy się uznaniem zarówno wśród amatorów sportu, zawodowych sportowców, jak i u pacjentów w starszym wieku. Leczenie i rehabilitację planujemy na podstawie procedur opracowanych przez lata doświadczeń i współpracy z Pacjentem. Naszą kompleksowość zamykamy zaopatrzeniem pacjentów w sprzęt ortopedyczny, obuwie prozdrowotne i ortopedyczne. Nasze doświadczenie przenieśliśmy poprzez współpracę do gabinetów w całej Polsce pod marką PODOLOGIA.pl, dzięki czemu w ponad 170 gabinetach naszego kraju oferowane są nasze usługi oraz indywidualne wkładki ortopedyczne, oparte na know-how Spodnylus.

Usługi SPONDYLUSA cechuje kompleksowość, indywidualizacja i spersonalizowane do wieku i płci procedury medyczne. Do usług w zakresie rehabilitacji i leczenia narządu ruchu, włączamy również działania ukierunkowane na profilaktykę, poprawę funkcjonalności ciała, rozwój aktywności, korekcję wad postawy.  W pracy z Pacjentem uwzględniamy również dietetykę, nietolerancje i niedobory żywieniowe, które decydują o kondycji struktur ciała oraz rozwojowi narządu ruchu najmłodszych. Suplementujemy sportowców (indywidualnie), nigdy nie pomijając sfery psychoemocjonalnej.

Znacząco spersonalizowaliśmy nasze działania w odniesieniu do wieku i płci Pacjenta. Inne procedury medyczne obowiązują w naszych gabinetach w pracy z dziećmi (nawet kilkutygodniowymi), inne w pracy z dorosłymi, seniorami i sportowcami. Cel jednak zawsze mamy ten sam: skuteczna diagnoza, pełna funkcjonalność i wydolność organizmu, maksymalne możliwości aparatu ruchu. Taką możliwość daje nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również kadra, współpracująca wzajemnie w zespole specjalistów wielu dziedzin i metod. Włączając w to innowacyjne rozwiązania w zakresie sprzętu medycznego i diagnostycznego, dając możliwość skorzystania zarówno z metod medycyny tradycyjnej, jak i alternatywnej, naturalnej, aż po zabiegi operacyjne, w przypadku znacznych problemów. Pacjent uzyskuje w naszych gabinetach możliwość wyboru rozwiązań, uwzględniając jego stan zdrowia oraz możliwości i predyspozycje.

Naszą ofertę kierujemy więc zarówno do osób zdrowych, do trwale lub czasowo niepełnosprawnych, wymagających specjalistycznego zaopatrzenia, np. w protezy, stabilizatory stawów, wózki inwalidzkie, balkoniki i łóżka rehabilitacyjne oraz wszystkich szukających pomocy lekarskiej w zakresie schorzeń aparatu ruchu. Ofertę produktów prezentujemy w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM, wybrany sprzęt dostępny jest również w wypożyczalni. W produktach medycznych nasi klienci otrzymają również zaopatrzenie pielęgnacyjne oraz produkty stomijne. Osobom z trudnościami w poruszaniu się oferujemy dojazd doradców medycznych do domu.

Do zobaczenia w naszych gabinetach i sklepach!

SPONDYLUS – to z greki pojedynczy kręg kręgosłupa lub egzotyczna muszla. Skojarzenia starożytnych jak najbardziej prawidłowe, gdyż kostny kręg posiada liczne wyrostki upodabniające go do oryginalnej muszli.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. czytaj więcej