Spondylus.pl Różne oblicza sprawności

Rehabilitacja sportowa

W zależności od stopnia aktywności, organizm sportowca potrzebuje kompleksowych rozwiązań. Diagnostykę sportowców i amatorów sportu ukierunkowaliśmy nie tylko na indywidualizację pod kątem organizmu, wieku, płci i stopnia zaawansowania, ale również skoncentrowaliśmy się na uprawianej dyscyplinie. Dlatego też włączyliśmy do pracy analizę sensomotoryczną parametrów sportowych. W postępowaniu rehabilitacyjnym osób aktywnych i zawodowych sportowców, realizujemy programy holistyczne – zawierające następujące kroki:

  • APARAT RUCHU: poprawa funkcjonalności, poprzez uzyskanie równowagi, eliminację blokad, przykurczów i sklejeń oraz wzmocnienie stabilizacji centralnej, wydolności mięśniowej; rehabilitacja pokontuzyjna – “szybki powrót to cel”
  • WYDOLNOŚĆ ORGANIZMU: poprawa parametrów oddechowych, tętna, spalania – oczyszczanie z zatruć, pasożytów i nietolerancji (kinezjologia stosowana)
  • WZMOCNIENIE – indywidualnie dobierana suplementacja
  • PROFILAKTYKA – indywidualne zaopatrzenie ukierunkowane na amortyzację wstrząsów, odciążenia, poprawę dynamiki – aby uniknąć kontuzji

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. czytaj więcej